Lipoliza iniekcyjna - Dermaheal LL

Dermaheal LL to produkt pobudzający spalanie tkanki tłuszczowej o działaniu wyszczuplającym i antycellulitowym. Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych wspomaga rozpad komórek tłuszczowych, likwiduje cellulit. Działa detoksykująco i wygładzająco.

Napina skórę, czyniąc ją bardziej jędrną i sprężystą. Składniki aktywne zawarte w preparacie toL- karnitynaodpowiadająca za transport komórek tłuszczowych do mitochondriów, gdzie ulegają rozpadowi, fosfatydylocholina (uwodorniona lecytyna) powodująca rozpad trójglicerydów oraz Decapeptyd-4wspomagający spalanie i rozbijanie tkanki tłuszczowej, odpowiadający za napięcie i wygładzenie skóry.

Opis zabiegu

Iniekcje wykonuje się cienką igłą w znieczuleniu miejscowym kremem. W celu osiągnięcia pożądanego rezultatu zabieg należy powtórzyć 3-10 razy, w odstępach ok. 1-3 tygodniowych. Jako leczenie wspomagające stosuje się dwie sesje na rok.Ilość zabiegów zależy od kondycji i stanu skóry pacjenta i zawsze jest dostosowywana indywidualnie. Po zabiegu mogą pojawić się grudki, obrzęk i zaczerwienienie, które ustępują zazwyczaj w ciągu 48-72 godzin. Po zabiegu zalecany jest delikatny masaż w celu równomiernego rozprowadzenia preparatu.

Efekty zabiegu

  • redukcja podbródka, przywrócenie napiętego owalu twarzy
  • redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej i cellulitu
  • działanie ujędrniające
  • poprawa napięcia i elastyczności skóry