Jestem specjalistą dermatologii i wenerologii oraz lekarzem medycyny estetycznej.

Studia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku ukończyłam w 2006 roku. Medycyną estetyczną, która stała się moją wielką pasją zajęłam się tuż po uzyskaniu tytułu lekarza.

Prywatny Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej w Łomży prowadzę od 2009 roku. Zawodowo związana jestem  z Kliniką Medycyny Estetycznej RENEW CLINIC, Poradnią Dziecięcą PANACEUM oraz Przykliniczną Poradnią Dermatologiczną Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

W codziennej pracy zawodowej zajmuję się leczeniem chorób dermatologicznych zarówno dzieci jak i osób dorosłych, dermoskopią, dermatochirurgią oraz laseroterapią.

Osiągnięcia zawodowe

Nr PWZ: 2293170

Jestem członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Nieustannie szkolę się w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej.

Jestem autorką i współautorką wielu publikacji naukowych. Uczestniczę w szkoleniach oraz zjazdach polskich i zagranicznych towarzystw dermatologicznych i medycyny estetycznej.

Tytuł doktora nauk medycznych uzyskałam w 2015r. za pracę dotyczącą łuszczycy. Posiadam praktykę zarówno w lecznictwie szpitalnym, jak i w otwartym.

doktor szterling