dr n. med. Małgorzata Szterling-Jaworowska

Specjalista dermatologii i wenerologii, lekarz medycyny estetycznej

Dr n. med. Małgorzata Szterling-Jaworowska jest jednym z pierwszych lekarzy w Łomży zajmującym się zabiegami odmładzającymi. Studia medyczne ukończyła w 2006 roku. Do 2021 roku pracowała na stanowisku starszego asystenta w Klinice Dermatologii i Wenerologii USKwB, a w latach 2012-2019 jako nauczyciel akademicki Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
Medycyną estetyczną, która stała się jej wielką pasją zajęła się tuż po uzyskaniu tytułu lekarza. Od 2009 roku prowadzi prywatny gabinet gdzie wykonuje szereg zabiegów służących poprawie wyglądu swoich pacjentek. Poza tym w codziennej pracy zawodowej zajmuje się laseroterapią, dermoskopią oraz dermatochirurgią. Obecnie zawodowo związana jest z Kliniką Medycyny Estetycznej Renew Clinic i Poradnią Chirurgii Onkologicznej PM w Białymstoku.

 

Osiągnięcia zawodowe

Nr PWZ: 2293170

Dr Małgorzata Szterling-Jaworowska jest członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Jest autorką i współautorką wielu publikacji naukowych. Uczestniczy w szkoleniach oraz zjazdach polskich i zagranicznych towarzystw dermatologicznych i medycyny estetycznej. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała w 2015r. za pracę dotyczącą łuszczycy. Posiada wieloletnie doświadczenie oraz liczne certyfikaty uprawniające do wykonywania procedur z zakresu medycyny estetycznej.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr Małgorzata Szterling – Jaworowska

Dr Małgorzata Szterling-Jaworowska przede wszystkim stawia na bezpieczeństwo pacjentów, naturalny wygląd oraz wiedzę i doświadczenie w codziennej praktyce. Stosuje preparaty najwyższej jakości renomowanych światowych firm posiadające certyfikat Unii Europejskiej.
Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z użyciem neuromodulatorów, wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, biostymulatorów a także w medycynie regeneracyjnej.

doktor szterling

Certyfikaty

Kontakt

PRYWATNY GABINET DERMATOLOGII I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

ul. Małachowskiego 8/46, 18-400 Łomża

(wejście wspólne z gabinetem stomatologicznym)

WIZYTY W PIĄTKI, TYLKO PO REJESTRACJI TELEFONICZNEJ

(telefon lub SMS od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00)

Tel. 506 600 943

PRYWATNY GABINET DERMATOLOGII I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ BIAŁYSTOK

ul. Piasta 5/lok.5, 15-044 Białystok

WIZYTY W SOBOTY, TYLKO PO REJESTRACJI TELEFONICZNEJ

Tel. 85 3078585

 

CHIRURGIA ONKOLOGICZNA Videodermatoskopia, Dermatochirurgia

ul. Piasta 5/lok.5, 15-044 Białystok

WIZYTY CZWARTKI, TYLKO PO REJESTRACJI TELEFONICZNEJ

Tel. 85 3078585

E-mail: rejestracja@chirurgiaonkologiczna.bialystok.pl