Zabiegi

POLINUKLEOTYDY

To innowacyjne i unikalne biostymulatory, oparte na wysoko oczyszczonych polinukleotydach w hybrydowym połączeniu z kwasem hialuronowym (HA) oraz mannitolem. Stosowane w moim gabinecie biostymulatory zawierające polinukleotydy są sterylnymi, gotowymi do użycia i wstrzykiwań, wysoko standaryzowanymi wyrobami medycznymi, zarezerwowanymi do użytku wyłącznie przez personel upoważniony zgodnie z lokalnymi przepisami (CE 0373)*.

SHAPE UP™ – biostymulacja i ujędrnienie

  • Czy wiesz, że z wiekiem maleje ilość produkowanego kolagenu w skórze? Do 45. roku życia tracimy do 25% kolagenu*.
    (*Shuster, S i wsp. „The influence of age and sex on skin thickness, skin collagen and density.” The British journal of dermatology vol. 93,6 (1975): 639-43.)
  • Czy dostrzegasz, że Twoja skóra traci napięcie i robi się wiotka?
  • Marzysz o podkreślonych rysach twarzy i świeżym odmłodzonym wyglądzie?

Hydroksyapatyt wapnia

Mezoterapia igłowa stosowana jest do głębokiej biorewitalizacji skóry twarzy, szyi i dekoltu oraz dłoni.

BIOSTYMULATOR NA BAZIE RH KOLAGENU

Biostymulator, który bazuje na stymulacji organizmu do regeneracji, do tworzenia kluczowych dla elastyczności i jakości skóry włókien kolagenu czy elastyny. Jako pierwszy biostymulator na polskim rynku, oparty jest o rekombinowany kolagen ludzki, uzyskiwany z hodowli jedwabników.

Toksyna botulinowa Botox Azzalure

Neuromodulator ABO LIQUID

ABO LIQUID to pierwszy płynny neuromodulator BoNT-A, w postaci gotowego do użycia roztworu. Zapewnia stałą, skuteczną dawkę preparatu, szybki początek działania oraz powtarzalność efektów zabiegu. ABO LIQUID wykazuje również wysoki poziom bezpieczeństwa.

Kwas L-polimlekowy

Preparat na bazie kwasu L-polimlekowego, jest uważany za najbardziej efektywny dostępny na rynku stymulator syntezy włókien kolagenowych i elastynowych.
Stopniowo, ale skutecznie i w zauważalny sposób przywraca napięcie skóry, wygładza ją i ujędrnia.

Mezoterapia skóry głowy - DR.CYJ HAIR FILLER

Peptydowa terapia skóry owłosionej głowy

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą zatrzymać wypadanie włosów, przyspieszyć ich odrost, pogrubić i zagęścić włosy. Unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy a także odżywia mieszki włosowe. Opatentowana technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych

Nowy system regeneracji macierzy pozakomórkowej - SUNEKOS®

Regeneracja macierzy pozakomórkowej

Nowy system regeneracji macierzy pozakomórkowej stosowany w procesie biogenezy skóry to unikalne, opatentowane połączenie kwasu hialuronowego oraz aminokwasów (PCT/IB2015), które stymulują regenerację macierzy pozakomórkowej, nazywanej również ECM.

Bioremodeling

Bioremodeling

Zabieg przeciwdziałający zwiotczeniu skóry i starzeniu się twarzy. Składa się ze stabilizowanych kompleksów hybrydowych kwasu hialuronowego (HA) o najwyższym z dostępnych na świecie stężeniu aż 64mg:

Produkty z linii Skinboosters

Skinboosters

Produkty kwasu hialuronowego skinboosters stopniowo przyczyniają się do poprawy jakości skóry, zwiększając jej elastyczność i redukując drobne zmarszczki oraz niedoskonałości.
Stabilizowany kwas hialuronowy przeznaczony jest do rewitalizacji skóry dojrzałej z wyraźnymi oznakami fotostarzenia.

Produkty kwasu hialuronowego (FILLERY)

Stabilizowany kwas hialuronowy produkowany w technologii NASHA™ lub usieciowany w technologii OBT™ (Optimal Balance Technology) zostały stworzone do optymalnej korekcji zmarszczek, definiowania konturu policzków, korekty ust, nosa, żuchwy i brody.

Toksyna botulinowa Botox Azzalure

Neuromodulator

Neuromodulator działa poprzez blokowanie połączeń między zakończeniami nerwów, a unerwianymi przez nie mięśniami, czyli blokuje tzw. synapsy nerwowo - mięśniowe. Nie dochodzi wtedy do skurczów porażonego mięśnia.

Mezoterapia

Wieloskładnikowa formuła rewitalizująca to profilaktyka w starzeniu się skóry wiotkiej, zmęczonej, starzejącej się. Wyjątkowo intensywna rewitalizacja i nawilżenie skóry, wygładzenie zmarszczek, przywrócenie gęstości skórze. Bogaty skład: kwas hialuronowy, witaminy, aminokwasy, składniki mineralne, koenzymy, kwasy nukleinowe, czynniki redukujące.

Lipoliza iniekcyjna - Dermaheal LL

LIPOLIZA INIEKCYJNA, MODELOWANIE TWARZY

Wyjątkowy zabieg medyczny, pozwalający zredukować depozyty tkanki tłuszczowej w określonym obszarze. Z jego pomocą możliwe jest również zniwelowanie obrzęku limfatycznego, w tym również na tkance tak delikatnej, jak skóra wokół oczu.

Fibryna bogatopłytkowa (PRF)

Zestaw PRF Synergy System pozwala na uzyskanie dwóch frakcji autologicznych będących koncentratem komórek macierzystych, czynników wzrostu oraz leukocytów biorących udział w stymulowaniu odnowy biologicznej tkanek skórnych.

Osocze bogatopłytkowe (PRP)

Jest doskonałym zabiegiem prewencji starzenia się skóry i terapii anti-aging, sprawdzi się u osób młodych i w średnim wieku w celu rewitalizacji i odmłodzenia.
Rewitalizacja tkanki za sprawą PRP LCC (Low Centrifugation Concept) zachodzi dzięki tzw. autologicznej terapii komórkowej, która polega na stymulacji czynnikami wzrostu zawartymi w preparacie.

Kontakt

PRYWATNY GABINET DERMATOLOGII I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

ul. Małachowskiego 8/46, 18-400 Łomża

(wejście wspólne z gabinetem stomatologicznym)

WIZYTY W PIĄTKI, TYLKO PO REJESTRACJI TELEFONICZNEJ

(telefon lub SMS od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00)

Tel. 506 600 943

PRYWATNY GABINET DERMATOLOGII I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ BIAŁYSTOK

ul. Piasta 5/lok.5, 15-044 Białystok

WIZYTY W SOBOTY, TYLKO PO REJESTRACJI TELEFONICZNEJ

Tel. 85 3078585

 

CHIRURGIA ONKOLOGICZNA Videodermatoskopia, Dermatochirurgia

ul. Piasta 5/lok.5, 15-044 Białystok

WIZYTY CZWARTKI, TYLKO PO REJESTRACJI TELEFONICZNEJ

Tel. 85 3078585

E-mail: rejestracja@chirurgiaonkologiczna.bialystok.pl