Zabiegi

POLINUKLEOTYDY

To innowacyjne i unikalne biostymulatory, oparte na wysoko oczyszczonych polinukleotydach w hybrydowym połączeniu z kwasem hialuronowym (HA) oraz mannitolem. Stosowane w moim gabinecie biostymulatory zawierające polinukleotydy są sterylnymi, gotowymi do użycia i wstrzykiwań, wysoko standaryzowanymi wyrobami medycznymi, zarezerwowanymi do użytku wyłącznie przez personel upoważniony zgodnie z lokalnymi przepisami (CE 0373)*.

SHAPE UP™ – biostymulacja i ujędrnienie

  • Czy wiesz, że z wiekiem maleje ilość produkowanego kolagenu w skórze? Do 45. roku życia tracimy do 25% kolagenu*.
    (*Shuster, S i wsp. „The influence of age and sex on skin thickness, skin collagen and density.” The British journal of dermatology vol. 93,6 (1975): 639-43.)
  • Czy dostrzegasz, że Twoja skóra traci napięcie i robi się wiotka?
  • Marzysz o podkreślonych rysach twarzy i świeżym odmłodzonym wyglądzie?

BIOSTYMULATOR NA BAZIE RH KOLAGENU

Biostymulator, który bazuje na stymulacji organizmu do regeneracji, do tworzenia kluczowych dla elastyczności i jakości skóry włókien kolagenu czy elastyny. Jako pierwszy biostymulator na polskim rynku, oparty jest o rekombinowany kolagen ludzki, uzyskiwany z hodowli jedwabników.

Toksyna botulinowa Botox Azzalure

Neuromodulator ABO LIQUID

ABO LIQUID to pierwszy płynny neuromodulator BoNT-A, w postaci gotowego do użycia roztworu. Zapewnia stałą, skuteczną dawkę preparatu, szybki początek działania oraz powtarzalność efektów zabiegu. ABO LIQUID wykazuje również wysoki poziom bezpieczeństwa.

Kwas L-polimlekowy

Preparat na bazie kwasu L-polimlekowego, jest uważany za najbardziej efektywny dostępny na rynku stymulator syntezy włókien kolagenowych i elastynowych.
Stopniowo, ale skutecznie i w zauważalny sposób przywraca napięcie skóry, wygładza ją i ujędrnia.

Mezoterapia skóry głowy - DR.CYJ HAIR FILLER

Peptydowa terapia skóry owłosionej głowy

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą zatrzymać wypadanie włosów, przyspieszyć ich odrost, pogrubić i zagęścić włosy. Unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy a także odżywia mieszki włosowe. Opatentowana technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych

Nowej generacji atelokolagen - LINERASE®

Atelokolagen

Atelokolagen typu I w formie iniekcji przeznaczony do najdelikatniejszych okolic twarzy i całego ciała. Stymuluje produkcję nowych fibroblastów, które przyczyniają się do poprawy kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu. Bioaktywny preparat przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, redukcji wiotkości, rozstępów i blizn zanikowych, przywrócenia sprężystości i elastyczności, wygładzenia zmarszczek.

Nowy system regeneracji macierzy pozakomórkowej - SUNEKOS®

Regeneracja macierzy pozakomórkowej

Nowy system regeneracji macierzy pozakomórkowej stosowany w procesie biogenezy skóry to unikalne, opatentowane połączenie kwasu hialuronowego oraz aminokwasów (PCT/IB2015), które stymulują regenerację macierzy pozakomórkowej, nazywanej również ECM.

Bioremodeling

Bioremodeling

Zabieg przeciwdziałający zwiotczeniu skóry i starzeniu się twarzy. Składa się ze stabilizowanych kompleksów hybrydowych kwasu hialuronowego (HA) o najwyższym z dostępnych na świecie stężeniu aż 64mg:

Produkty z linii Skinboosters

Skinboosters

Produkty kwasu hialuronowego skinboosters stopniowo przyczyniają się do poprawy jakości skóry, zwiększając jej elastyczność i redukując drobne zmarszczki oraz niedoskonałości.
Stabilizowany kwas hialuronowy przeznaczony jest do rewitalizacji skóry dojrzałej z wyraźnymi oznakami fotostarzenia.

Produkty kwasu hialuronowego (FILLERY)

Stabilizowany kwas hialuronowy produkowany w technologii NASHA™ lub usieciowany w technologii OBT™ (Optimal Balance Technology) zostały stworzone do optymalnej korekcji zmarszczek, definiowania konturu policzków, korekty ust, nosa, żuchwy i brody.

Toksyna botulinowa Botox Azzalure

Neuromodulator

Neuromodulator działa poprzez blokowanie połączeń między zakończeniami nerwów, a unerwianymi przez nie mięśniami, czyli blokuje tzw. synapsy nerwowo - mięśniowe. Nie dochodzi wtedy do skurczów porażonego mięśnia.

Mezoterapia

Wieloskładnikowa formuła rewitalizująca to profilaktyka w starzeniu się skóry wiotkiej, zmęczonej, starzejącej się. Wyjątkowo intensywna rewitalizacja i nawilżenie skóry, wygładzenie zmarszczek, przywrócenie gęstości skórze. Bogaty skład: kwas hialuronowy, witaminy, aminokwasy, składniki mineralne, koenzymy, kwasy nukleinowe, czynniki redukujące.

Lipoliza iniekcyjna - Dermaheal LL

Lipoliza iniekcyjna

Preparat peptydowy do redukcji miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej poprzez redukcję lipidów w komórkach tłuszczowych. Cztery unikalne peptydy zawarte w preparacie efektywnie przyspieszają lipolizę i wydatnie opóźniają lipogenezę.

Fibryna bogatopłytkowa (PRF)

Zestaw PRF Synergy System pozwala na uzyskanie dwóch frakcji autologicznych będących koncentratem komórek macierzystych, czynników wzrostu oraz leukocytów biorących udział w stymulowaniu odnowy biologicznej tkanek skórnych.

Osocze bogatopłytkowe (PRP)

Jest doskonałym zabiegiem prewencji starzenia się skóry i terapii anti-aging, sprawdzi się u osób młodych i w średnim wieku w celu rewitalizacji i odmłodzenia.
Rewitalizacja tkanki za sprawą PRP LCC (Low Centrifugation Concept) zachodzi dzięki tzw. autologicznej terapii komórkowej, która polega na stymulacji czynnikami wzrostu zawartymi w preparacie.

Kontakt

PRYWATNY GABINET DERMATOLOGII I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

ul. Małachowskiego 8/46, 18-400 Łomża

(wejście wspólne z gabinetem stomatologicznym)

WIZYTY W PIĄTKI, TYLKO PO REJESTRACJI TELEFONICZNEJ

(telefon lub SMS od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00)

Tel. 506 600 943

RENEW KLINIKA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

ul. Gajowa 29, 15-794 Białystok

WIZYTY W PONIEDZIAŁKI, ŚRODY I SOBOTY, TYLKO PO REJESTRACJI TELEFONICZNEJ

Tel. 606 200 193

E-mail: kontakt@renewclinic.pl

CHIRURGIA ONKOLOGICZNA Videodermatoskopia, Dermatochirurgia

ul. Piasta 5/lok.5, 15-044 Białystok

WIZYTY CZWARTKI, TYLKO PO REJESTRACJI TELEFONICZNEJ

Tel. 85 3078585

E-mail: rejestracja@chirurgiaonkologiczna.bialystok.pl