Zabiegi

NOWOŚĆ - KARISMA - BIOSTYMULATOR NA BAZIE RH KOLAGENU

KARISMA to innowacyjny biostymulator na bazie kolagenu typu I, pozyskiwanego z nici jedwabnych, który w naturalny sposób przywraca skórze jędrność i elastyczność.

Toksyna botulinowa Botox Azzalure

Neuromodulator ABO LIQUID

ABO LIQUID to pierwszy płynny neuromodulator BoNT-A, w postaci gotowego do użycia roztworu. Zapewnia stałą, skuteczną dawkę preparatu, szybki początek działania oraz powtarzalność efektów zabiegu. ABO LIQUID wykazuje również wysoki poziom bezpieczeństwa.

Sculptra firmy Galderma

Sculptra firmy Galderma Jest to preparat na bazie kwasu L-polimlekowego, który uważany jest za najbardziej efektywny dostępny na rynku stymulator syntezy włókien kolagenowych i elastynowych.

Stopniowo, ale skutecznie i w zauważalny sposób przywraca napięcie skóry, wygładza ją i ujędrnia. Sculptra może zostać wykorzystana także do zmniejszenia widoczności ubytków czy blizn.

Mezoterapia skóry głowy - DR.CYJ HAIR FILLER

Mezoterapia skóry głowy - DR.CYJ HAIR FILLER

Prace nad tym preparatem trwały ponad 10 lat- ich zwieńczeniem jest nowa unikatowa technologia 7 rewolucyjnych peptydów i kwasu hialuronowego. Innowacyjność DR.CYJ HairFiller to nie tylko sam jego skład, ale również unikatowa technologia Przedłużonego Uwalniania Substancji Aktywnych – „SustainedRelease Technology”, która zapewnia długotrwałe uwalnianie się i penetrację substancji aktywnych.

Nowej generacji atelokolagen - LINERASE®

Nowej generacji atelokolagen - LINERASE®

Nowej generacji atelokolagen LINERASE to przełomowy zabieg w gabinetach medycyny estetycznej. Jest nowoczesnym i bezpiecznym preparatem do podawania śródskórnego, zarejestrowanym jako wyrób medyczny. Terapia nie wywołuje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych (jest nieimmunogenny).

Nowy system regeneracji macierzy pozakomórkowej - SUNEKOS®

Nowy system regeneracji macierzy pozakomórkowej - SUNEKOS®

Sunekos® 200 i Sunekos® 1200 – nowy system regeneracji macierzy pozakomórkowej stosowany w procesie biogenezy skóry.

Bioremodeling - PROFHILO

Bioremodeling - PROFHILO

Profhilo to innowacyjny zabieg odmładzający, nagrodzony na kongresie medycyny estetycznej w Monte Carlo w kategorii Najlepszy produkt iniekcyjny 2018.

Produkty z linii Restylane® Skinboosters

Produkty z linii Restylane® Skinboosters

Produkty z linii Restylane® Skinboosters stopniowo przyczyniają się do poprawy jakości skóry, zwiększając jej elastyczność i redukując drobne zmarszczki oraz niedoskonałości.

Produkty kwasu hialuronowegoz linii Restylane®

Produkty Restylane mogą pomóc Ci przywrócić zdrowy, młodzieńczy wygląd, wypełniając drobne i głębsze zmarszczki lub dodając tkankom objętości.Wyjątkowe właściwości wypełniaczy z linii Restylane oferują wszechstronne rozwiązania, które spełnią Twoje indywidualne potrzeby dotyczące wielu obszarów twarzy.

Toksyna botulinowa Botox Azzalure

Neuromodulator

Neuromodulator działa poprzez blokowanie połączeń między zakończeniami nerwów, a unerwianymi przez nie mięśniami, czyli blokuje tzw. synapsy nerwowo - mięśniowe. Nie dochodzi wtedy do skurczów porażonego mięśnia.

Mezoterapia - DARK CIRCLE SOLUTION

Dermaheal Dark Circle Solution dzięki unikalnemu połączeniu peptydów biomimetycznych rozjaśnia, rozświetla i nawilża skórę pod oczami, redukując cienie i oznaki zmęczenia – dając efekt świeżego i promiennego spojrzenia. Preparat wygładza zmarszczki pod oczami i zapobiega ich powstawaniu.

Mezoterapia - Prostrolane Blanc-B

Prostrolane Blanc-B to najnowocześniejszy preparat peptydowy. Przeznaczony jest do redukcji przebarwień i rozjaśnienia skóry. Idealny dla osób, które nadmiernie eksponują skórę na działanie promieni słonecznych. Redukuje drobne zmarszczki, zachowując naturalny wygląd twarzy.

Mezoterapia - EYE BAG SOLUTION

DermahealEyebag Solution dzięki unikalnemu połączeniu peptydów biomimetycznych poprawia mikrokrążenie i stymuluje drenaż, redukując „worki” i opuchnięcia pod oczami, oraz zapobiega zastojom limfatycznym.

Mezoterapia - LIGHT EYES

Innowacyjny koktajl rewitalizujący, który zawiera kwas hialuronowy, ruszczyk, jagodę, rozmaryn, witaminę C i heksapeptydy. Ta wyjątkowa kombinacja, jako jedyna wśród dostępnych na rynku preparatów, jest w stanie poradzić sobie równocześnie z cieniami pod oczami, opuchlizną i zmarszczkami. Poprawia mikrokrążenie oraz elastyczność skóry, zmniejszając tendencję do gromadzenia się płynów wokół oczu.

Mezoterapia - NCTF 135 HA FILORGA

Profilaktyka w starzeniu się skóry wiotkiej, zmęczonej, starzejącej się. Wyjątkowo intensywna rewitalizacja i nawilżenie skóry, wygładzenie zmarszczek, przywrócenie gęstości skórze. Bogaty skład: kwas hialuronowy, 13 witamin, 23 aminokwasy, 6 składników mineralnych, 6 koenzymów, 5 kwasów nukleinowych, 2 czynniki redukujące.

Redermalizacja skóry - XelaRederm Hyalual

XelaRederm firmy Hyalual to innowacyjna marka z wysoko oczyszczonym kwasem hialuronowym pochodzenia biotechnologicznego w połączeniu z kwasem bursztynowym o podwójnym działaniu synergicznym.

Redermalizacja skóry - ELECTRI

Unikalna formuła łączące fizjologiczne stężenie kwasu hialuronowego i bursztynianu sodu zapewnia szybką, widoczną poprawę i rozświetlenie skóry. Zabieg ma na celu rozwiązanie problemu “syndromu zmęczonej twarzy”.

Lipoliza iniekcyjna - Dermaheal LL

Lipoliza iniekcyjna - Prostrolane Inner-B

Prostrolane Inner-B to najnowocześniejszy preparat peptydowy do redukcji miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej poprzez redukcję lipidów w komórkach tłuszczowych. Cztery unikalne peptydy zawarte w preparacie efektywnie przyspieszają lipolizę i wydatnie opóźniają lipogenezę.

Kontakt

PRYWATNY GABINET DERMATOLOGII I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

ul. Małachowskiego 8/46, 18-400 Łomża

(wejście wspólne z gabinetem stomatologicznym)

WIZYTY W PIĄTKI, TYLKO PO REJESTRACJI TELEFONICZNEJ

(telefon lub SMS od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00)

Tel. 506 600 943

RENEW KLINIKA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

ul. Gajowa 29, 15-794 Białystok

WIZYTY W PONIEDZIAŁKI, ŚRODY I SOBOTY, TYLKO PO REJESTRACJI TELEFONICZNEJ

Tel. 606 200 193

E-mail: kontakt@renewclinic.pl

CHIRURGIA ONKOLOGICZNA Videodermatoskopia, Dermatochirurgia

ul. Piasta 5/lok.5, 15-044 Białystok

WIZYTY CZWARTKI, TYLKO PO REJESTRACJI TELEFONICZNEJ

Tel. 85 3078585

E-mail: rejestracja@chirurgiaonkologiczna.bialystok.pl