Mezoterapia skóry głowy - DR.CYJ HAIR FILLER

Prace nad tym preparatem trwały ponad 10 lat- ich zwieńczeniem jest nowa unikatowa technologia 7 rewolucyjnych peptydów i kwasu hialuronowego. Innowacyjność DR.CYJ HairFiller to nie tylko sam jego skład, ale również unikatowa technologia Przedłużonego Uwalniania Substancji Aktywnych – „SustainedRelease Technology”, która zapewnia długotrwałe uwalnianie się i penetrację substancji aktywnych.

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą zatrzymać wypadanie włosów, przyspieszyć ich odrost, pogrubić i zagęścić włosy. Unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy a także odżywia mieszki włosowe. Innowacyjność DR.CYJ HairFiller to także opatentowana technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych.Zabieg wskazany jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Opis zabiegu

Preparat podaje się w skórę owłosioną głowy cienką igłą. Zabieg jest bardziej komfortowy niż klasyczne mezoterapię ze względu na mniejszą ilość wkłuć. Terapia wymaga 4 sesji w odstępach 2 tygodniowych. Dla podtrzymania efektu zaleca się zabieg przypominający po 6 i 12 miesiącach.

Efekty zabiegu

  • powstrzymuje wypadanie włosów
  • przyspiesza odrost włosów
  • pogrubia i zagęszcza włosy
  • rewitalizuje mieszki włosowe
  • wzmacnia włosy przed i po przeszczepie