Produkty z linii Restylane®

Produkty Restylane mogą pomóc Ci przywrócić zdrowy, młodzieńczy wygląd, wypełniając drobne i głębsze zmarszczki lub dodając tkankom objętości.

Wyjątkowe właściwości wypełniaczy z linii Restylane oferują wszechstronne rozwiązania, które spełnią Twoje indywidualne potrzeby dotyczące wielu obszarów twarzy. Lekarz medycyny estetycznej dobierze produkty Restylane odpowiednie do Twoich potrzeb i Twojego rodzaju skóry.

Restylane Refyne

  • Wypełnia drobne i głębsze zmarszczki oraz nadaje skórze subtelny wygląd.

Restylane Volyme

  • Przywraca naturalną objętość utraconą w procesie starzenia.

Restylane Defyne

  • Poprawia kształt i uwydatnia kontur twarzy dzięki silnym właściwościom liftingującym zapewniającym wyrazisty efekt.

Restylane Lyft

  • Unosi skórę i uwydatnia owal twarzy dzięki silnym właściwościom liftingującym, które zapewniają wyraźny efekt.

Restylane Kysse

  • Upiększa kształt ust, dodając im objętości i poprawiając ich kontur, dzięki czemu pozwala uzyskać proporcjonalny i naturalny wygląd.

restylane

Produkty z linii Restylane® Skinboosters

Rewitalizacja skóry

Produkty z linii Restylane® Skinboosters stopniowo przyczyniają się do poprawy jakości skóry, zwiększając jej elastyczność i redukując drobne zmarszczki oraz niedoskonałości. Korzystając z zabiegów Restylane Skiboosters możesz odświeżyć swój wygląd i zrewitalizować swoją skórę.

Zabiegi Restylane Skinboosters są przeprowadzane przez lekarzy medycyny estetycznej już od ponad 12 lat i do tej pory wykonano ich ponad 3,5 miliona.

  • Jeden cykl wstrzyknięć składa się zwykle z 2–3 zabiegów wykonywanych w odstępach 2–4 tygodniowych. Dzięki nim skóra stopniowo odzyskuje elastyczność i gładkość.
  • Regularne zabiegi podtrzymujące efekt (wykonywane co około 6 miesięcy) przeprowadzane są zgodnie z harmonogramem uzgodnionym z Twoim lekarzem w celu zapewnienia Ci trwałych rezultatów.

Badania kliniczne potwierdziły trwałość efektu zabiegów Restylane Skinboosters zapewniającego poprawę elastyczności skóry twarzy i dłoni utrzymującą się do 12 miesięcy po pierwszym zabiegu.

Rewitalizacja ust

Nasze usta są bardzo wcześnie narażone na utratę jędrności i nawilżenia, wydają się suche i spierzchnięte. Jest to spowodowane faktem, że błona śluzowa ust, nie jest w stanie zatrzymać wody, tak dobrze jak skóra. Aby temu zaradzić opracowano do tego zabiegu specjalne produkty kwasu hialuronowego, które nie dając sztucznej i nieestetycznej objętości długotrwale nawilżą i odświeżą usta.

Zabieg polega na podaniu niewielkiej ilości specjalnie w tym celu opracowanego kwasu hialuronowego w dolną i górną wargę. Usta nie zostaną powiększone, chociaż lekarz może je również delikatnie wymodelować, aby nadać im odpowiedni kształt. Po zabiegu usta będą nawilżone, dzięki czemu będą pięknie i zdrowo. Zabieg daje wyraźny efekt odmłodzenia ust, ale bez dodawania objętości.

restylane

Więcej na https://www.restylane.com/pl