MEZOTERAPIA NTCF 135/HA

Zaletą mezoterapii z wykorzystaniem gamy NCTF® jest fakt, że jest to terapia w pełni biologiczna. To kuracja rewitalizująca, którą można stosować latami bez większego ryzyka. Dostarcza komórkom naturalnych składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Poprawa stanu skóry podczas podjętej kuracji jest stopniowa. Niemniej, rezultaty są widoczne już od pierwszego zabiegu – skóra jest bardziej nawilżona i napięta. Efekty kumulują się i po kilku zabiegach skóra nabiera blasku i staje się gładsza, poprawia się jej struktura, staje się gęstsza i bardziej jędrna.

Skład preparatu:
Kwas hialuronowy - posiada właściwości higroskopijne, ma zdolność pochłaniania dużych ilości wody, zwiększa proliferację komórkową i przyczynia się do powstawania nowych naczyń krwionośnych.
13 witamin - witamina A przyspiesza odnowę komórkową przez regulację procesów keratynizacji i gojenia. Witamina B wpływa na metabolizm niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych zapewniających skórze równowagę biologiczną. Witamina C zwiększa syntezę kolagenu i elastyny w fibroblastach.
6 składników mineralnych - spełniają w organizmie różnorodne funkcje. Stanowią podstawowe składniki układu kostnego, są niezbędne do budowy i pracy enzymów i hormonów, regulują gospodarkę wodnoelektrolitową ustroju.
6 koenzymów - przyspieszają przemiany metaboliczne przez obniżanie energii wymaganej do aktywacji reakcji biochemicznych. Zwiększają tempo odbudowy tkanek.
5 kwasów nukleinowych - kwasy nukleinowe umożliwiają regulację syntezy białek.
2 czynniki redukujące - reaktywne substancje, które łatwo gubią 1 lub więcej elektronów. Dzięki temu hamują procesy wolnorodnikowe w komórkach skóry i naskórka.

Wskazania do zastosowania mezoterapii:

 • Profilaktyka w starzeniu się skóry
 • Rewitalizacja
 • Nawilżenie zmęczonej, matowej skóry
 • Wygładzenie powierzchniowych zmarszczek
 • Poprawa kolorytu skóry

LIGHT EYES ULTRA

Innowacyjny koktajl rewitalizujący, który zawiera kwas hialuronowy, ruszczyk, jagodę, rozmaryn, witaminę C i heksapeptydy. Ta wyjątkowa kombinacja, jako jedyna wśród dostępnych na rynku preparatów, jest w stanie poradzić sobie równocześnie z cieniami pod oczami, opuchlizną i zmarszczkami. Poprawia mikrokrążenie oraz elastyczność skóry, zmniejszając tendencję do gromadzenia się płynów wokół oczu. Zaleca się wykonanie kilku zabiegów w zależności od stanu skóry, nie częściej niż raz na 10 dni.

Skład preparatu:
Ruszczyk - wpływa korzystnie na system naczyń krwionośnych, na który ma silny tonizujący wpływ. Dodatkowo posiada silne właściwości drenujące.
Jagoda - antyoksydanty zawarte w owocach jagód sprawiają, że skóra staje się bardziej elastyczna i trwała. Hamują działanie wielu enzymów odpowiedzialnych za destrukcję kolagenu oraz tych zmniejszających elastyczność tkanek.
Rozmaryn - ma właściwości tonizujące i stymulujące krążenie krwi, przez co wywiera działanie silnie drenujące skórę okolicy oka.
Heksapeptydy - biopeptyd argilerine działa w sposób zbliżony do zastrzyków z botuliny, redukuje zmarszczki mimiczne. Rozciąga zmarszczki dzięki zdolności hamowania nadmiernej kurczliwości fibroblastów i redukuje presję na kolagen, generując efekt rozkurczania. Ta substancja powstała z kombinacji 6 aminokwasów działających na skórę, redukująca napięcie mięśni skóry.
Kwas hialuronowy - dobrze już znany i ceniony składnik w medycynie estetycznej jest elementem decydującym o skuteczności tej wyjątkowej kombinacji.

Wskazania do zastosowania preparatu:

 • Cienie pod oczami
 • Obrzęk powiek
 • Korekcja cienkich zmarszczek

DR.CYJ HAIR FILLER

DR.CYJ Hair Filler, został stworzony do leczenia wypadania włosów, pobudzenia ich wzrostu i pielęgnacji skóry głowy. Jest zalecany dla kobiet, u których występuje łysienie androgenowe w celu jego powstrzymania, dla kobiet po przeszczepie włosów, dla każdej kobiety, która chce pogrubić i zagęścić włosy oraz je wzmocnić. Zalecane jest także dla kobiet, u których występuje nadmierne wypadanie włosów. U mężczyzn efekty zabiegu nie zawsze są zadowalające. Seria 4 zabiegów co 14 dni (łącznie 4 sesje), terapia trwa 8 tygodni.

DR.CYJ HAIR FILLER to unikalna formuła zawierająca substancje nie będące pochodzenia zwierzęcego, z 0,7% kwasem hialuronowym i kompleksem peptydowym.

Skład preparatu:
Kwas hialuronowy (0,7%)
buforowana fosforem sól fizjologiczna
dekapeptyd-28, oligopeptyd-71, oktapeptyd-2, dekapeptyd-18, oligopeptyd-54, oktapeptyd-11, dekapeptyd-10.

Wskazania do zastosowania preparatu:

 • łysienie androgenowe
 • przerzedzenie i nadmierne wypadanie włosów

EYE BAG SOLUTION

Dermaheal Eyebag Solution to innowacyjny koktajl do mezoterapii z unikalnymi peptydami biomimetycznymi, zwalczający worki i obrzęki wokół oczu.

Unikalne połączenie peptydów biomimetycznych poprawia mikrokrążenie i stymuluje drenaż wokół oczu zapobiegając zastojom limfatycznym. Preparat zmniejsza ekspresję czynników adipogenetycznych zapobiegając odkładaniu tłuszczu oraz stymuluje lipolizę usuwając poduszeczki tłuszczowe okolic oczu. Wygładza zmarszczki, uelastycznia i napina skórę. Dodatkowo ma działanie rozjaśniające i rozświetlające skórę wokół oczu. Zabieg należy powtórzyć 4 razy w odstępach 2 tygodni, następnie 1 raz co 2-3 m-ce.

Składniki aktywne:
Tripeptide-41
Nonapeptide-18
Oligopeptide-61
Oligopeptide-73

Wskazania do zastosowania preparatu:

 • „Worki” i obrzęki pod oczami
 • Przepuklina tłuszczowa powiek dolnych
 • Zaburzenia krążenia limfatycznego w okolicy oczu