Profhilo® - absolutna innowacja w świecie medycyny estetycznej.

Stabilizowane kompleksy hybrydowe

Profhilo® przeznaczony do neutralizowania zwiotczenia skóry twarzy, szyi i ciała.

Profhilo® to molekuła młodości intensywnie przebudowująca kolagen i elastyczne włókna rusztowania skóry.

Profhilo® przywraca utracone przed laty parametry skóry.

Modyfikację łańcuchów HA z BDDE zastąpiono unikalnym, nie zawierającym związków chemicznych, termalnym sieciowaniem, które przyczynia się do stabilności strukturalnej i reologicznej. Profhilo® to nie tylko wypełniacz, ale również ultra nowoczesny instrument do odmłodzenia skóry.
Więcej na http://www.profhilo.pl/

Rewolucyjna mezoterapia AQUASHINE BTX

Aquashine BTX to produkt nowej generacji, zapewniający kompleksowe rozwiązania w terapii przeciwstarzeniowej skóry twarzy, szyi i dekoltu.

Główną zaletą produktu jest jego wielopoziomowe działanie. Kompleks peptydowy stabilizuje aktywność mięśni w skórze, rozluźnia włókna mięśni mimicznych, powodując wygładzenie skóry, aktywnie stymuluje regenerację i odnowę komórkową, poprawiając strukturę skóry.

Zawarty w Aquashine BTX kwas hialuronowy głęboko nawilża skórę i wspomaga zdolność peptydów do penetracji, przedłużając ich działanie.

Lifting Hybrydowy RESTYLANE

  • NATURALNY EFEKT
  • SPRAWDZONE I PRZEBADANE PRODUKTY
  • BEZPIECZEŃSTWO 30 MILIONÓW ZABIEGÓW NA CAŁY ŚWIECIE

Lifting Hybrydowy to nowoczesne podejście do zabiegów medycyny estetycznej. To unikatowy zabieg, który kompleksowo wpływa na poprawę wyglądu.

Trzy różne produkty Restylane (Restylane Lyft, Restylane Defyne, Restylane Volyme), dwie różne technologie NASHA i OBT, które oddzielnie zapewniają efekt liftingu, delikatnego modelowania oraz subtelne dodanie objętości.

Stosowane łącznie, w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta, pozwolą uzyskać naturalny efekt odmłodzenia i podkreślenia piękna podczas jednego zabiegu. Bez przerysowania, bez sztucznego efektu, bez szablonu. Lifting Hybrydowy to zabieg szyty na miarę, dostosowany do Twoich potrzeb i predyspozycji.